| Ana213 a întrebat:

A auzit cineva e formatia albaneza de muzica rapp Unikkatil?

Răspuns Câştigător
| NimeniAlta a răspuns:

Unikkatil-shota ...ah...suna cam a manea:-s ...restu' melodiilor sunt mistolove struck

5 răspunsuri:
| Miяu a răspuns:

Nu... dar poti da niste melodii de-ale lor? cine stie. poate o sa-mi placa...

| Miяu a răspuns:

Wowwwww... e super :X:X tnx pentru ea :X:X:X

| smsamif a răspuns:

Ba e un cantaret nu o trupa. trupa e TBA(the bloody alboz) iar unikkatil(Viktor Palokaj) e liderul. daca vrei sa asculti piesele lui adevarate aici sunt : Unikkatil - se skam qare Unikkatil - qa tha si Unikkatil feat. Eminem - Albanian Brothers sau Unikkatil=C-courage

| Letytzy@ a răspuns:

Eu n-am auzit de aceasta formatie.