| andrei19695 a întrebat:

A Da Salut TPU! Am Si Eu O Intrebare, Sunt Disperat Vreau Sa Ascult O Melodie One Mor Day Sau One Mor Time in Videoclip Era O Fata In Maieu Roz Care Canta Si STatea Pe un Fel De Rulota Unde Era MUlta Lume (baieti) si toti dansau hip-HP plzzzz ajutor dau

Răspuns Câştigător
| justme9 a răspuns:

Britney Spears - ...Baby One More Time
http://www.youtube.com/watch?v=C-u5WLJ9Yk4

3 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Scrie corect si poate vom intelege ce vrei ca sa te ajutam.

| Dragonfly6 a răspuns:

Primul cuvant din propozitie se scrie cu majuscula si numele de persoane, orase, tari etc., nu fiecare cuvant...

| andrei19695 explică (pentru Dragonfly6):

Stiu ma da asa am apucat sa scriu ma ce sunteti voi profesori de gramatica?