| anca2903 a întrebat:

A fost cineva la concertul lui Stefan Banica Jr de anul acesta? Cum vi s-a parut?

3 răspunsuri:
| antonia09 a răspuns:

Din pacate nu am putut sa ajung la concertele lui Stefan Banica (jr). Imi doresc de foarte mult timp sa merg macar odata la un concert de Craciun, insa tot timpul se iveste cate ceva care sa nu imi permita sa merg.

| anca2903 explică:

Eu am fost si in 2007 si in 2008 (si in 2009). In fiecare an e mai tare decat in anul precedent.

| yoyo10 a răspuns:

Da am fost eu! Si imi pare rau ca am dat banii pe biletul la un concert care se vede ca a devenit rutina. Pentru mine a fost o atmosfera de varsta a 3-a(am 20 de ani). Pe langa atmosfera au fost si ceva probleme cu sunetul, a fost invitat Laurentiu Cazan care a facut praf tot momentul si multe alte chestii marunte care pe mine, platitor de bilet care am vrut sa vad un spectacol de calitate, m-au deranjat. Daca vrei sa iti para un concert superb mai bine te uiti la televizor in seara de craciunwinking.