| delonia a întrebat:

A fost miercuri la request 629 o melodie remixata, desigur si era o voce gen big ali si mai era si o melodie arabeasca in care zicea habibi, totusi era un remix misto.are cineva idee?

3 răspunsuri:
| emm a răspuns:

Pentru. a doua melodie`...Play and win-ya bb?batting eyelashes

| delonia explică:

Nici una nici alta.le-am gasit era big ali -hit on the floor remix si cealalta nu era yabb era chiar habibi, dar mersi pentru ajutor happy

| Anonim_9752 a răspuns:

Aia cu habibi cred ca nu ai inteles tu bine poate e YaBB cantata de play&win-YaBB