| gabriel1984 a întrebat:

A m o orga Delson CK65 care are intrare si iesire midi, am cumparat cabluri midi dar tot nu stiu cum sa o cuplez la fl studio 9 la placa de sunet pentru midi scrie asa :Microsoft GS Wavetable SW synth si MPU-401.Care e treaba cu astea doua ca inainte nu era decat al dilea primul este orga?

4 răspunsuri:
| maus09 a răspuns:

Si eu am aceeasi orga luata recent si vreau sa iau cablu midi pc cica asta ar fi bun http://www.soundcreation.ro/......d1359.html si sa stii ca ea are buton on off pentru iesirile alea

| maus09 a răspuns:

Salut revin cu noutati dsp orga asa cum am zis in primul raspuns am achizitionat acel cablu si nu am facut decat sa ii fac conexiunea usb -midi si in fruty loops i-am dat un scan dar mai trebuie facute cateva setari in program o sa ai probleme cu tachiu trebuie sa dezactivezi naste chesti mere f bine

| sorin12345 a răspuns:

Nu stiu

| twiliamioan a răspuns:

Folosește MuseScore.