| simoSTAR a întrebat:

Acum cativa ani era o melodie de iarna.nu stiu exact cine canta dar cred ca ceva de genu gia, georgia...versurile sunat cam asa "chiar daca ploaia se va opri si ceru-ntreg se va topi, vei fi mereu in gandul meu doar tu ramai iubitul meu" stie cineva cine canta si cum se numeste melodia?

12 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Buna simoSTAR!, eu cred ca e vb de Moni-ca ce canta in mel. "Ploaia" feat Papa Junior http://www.youtube.com/watch?v=4V3oxfMTjv4&feature=related pa, pa!

| simoSTAR explică:

Nu, nici una din astea.sad era o fata care nu a mai aparut prin peisajul muzical...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna simSTAR! eu nu stiu de ce bv sc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, melodia era cantata de Georgia, aceeasi fata care canta melodia o clipa.Si eu caut de foarte mult timp melodia dar nu dau de eabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,melodia era cantata de Georgia,aceeasi fata care canta melodia o clipa.Si eu caut de foarte mult timp melodia dar nu dau de eabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Georgia-Iubitul meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing deci de cativa ani caut si eu melodia. exact asa imi aminteam si eu georgia sau gia si versurile dar nu gaseam nimic... mersi tongue. hey nu cumva eu am deschis topicul? laughing glumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu melodia... mi-o trimiti pe mail? me_evelyne2009@yahoo.com mersi

| feroceboy4u a răspuns:

Proconsul...ploaia?thinking

| viodragusanu a răspuns:

Si eu as dori melodia aceea daca se poate.

| mariachisaroiu a răspuns:

Buna, am eu melodia. Daca te intereseaza ti-o pot trimite, dar sa-mi spui unde.