| SunGoesDown a întrebat:

Ajutati-ma sa gasesc un nume potrivit pentru o formatie rock/metal numai de fete.

10 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Daca nu aveti vreo idee de nume cum compuneti voi melodii?!

| KodrutZ a răspuns (pentru CautNume):

Random lyrics. Se ia un riff, se dezvolta, se potrivesc niste cuvinte peste muzica si gata. Asa fac si Metallica, doar, nu e nici o problema! happy
On-topic: Ielele

| SunGoesDown explică (pentru CautNume):

Pentru inceput facem cover.

| RockNbeer a răspuns:

Bitches&Trucks

| KristalPop a răspuns:

Alegeţi un cuvânt care vă place şi scrieţi-l invers (de la coadă la cap) sau iniţialele de la numele voastre (de curând aşa şi-au făcut nişte pritenii numele trupei). De ex.: Vali, Sorin, Alex, Călin. V.S.A.C.

| TheStory a răspuns:

Girls of Death

| RzV28 a răspuns:

Girl rock
Trupa secret
Non toxic
Mortal girl rock

| AwakenTheMonster a răspuns:

Mamă, ce melodii cu mesaj o să aveţi, când voi nu ştiţi să vă alegeţi numele.

| Nibichan a răspuns:

Rocket Gurls

| Manea_Gabi_1997 a răspuns:

Rook Girls