| Coke_2381 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine! Va rog straight face! Am auzit o melodie la radio care suna cam asa "You gotta do it, gotta do it, gotta do it like me" si canta din trompeta cum este melodia "I like the trumpet" sau "Crystal Waters - Destination Unknown"...era foarte draguta melodia dar chiar nu stiu cum se numea si nici pe net nu gasesc nimic...Cine imi spune ce melodie este primeste o fundita :*

Multumesc! happy

4 răspunsuri:
| Dr. Alin a răspuns:

Dj Sava & Raluka - I like (the trumpet)

| Coke_2381 explică:

Multumesc pentru raspunsuri :*
dreamsaremyhope a raspuns corect...aceea era melodia pe care o cautam :X
Tiam dat o fundita big hug si din nou MULTUMESC happy

| loooolla a răspuns:

Dj Sava & Raluka - I like the trumpet
Funda? happy

| ingerash_7770 a răspuns:

DJ SAVA - i like the trumpet