| Lady371 a întrebat:

Am auzit astazi o melodie la radio si nu stiu cum se numeste. Ca si gen de muzica, cred ca e dance, muzica de club, cu trompeta/saxofon. E super tare melodia si cred ca e noua, dar nu stiu cum se numeste si as vrea sa o gasesc. Va rog, ajutati-ma happy
Dau funda raspunsului corect happy

4 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

Alexandra Stan mr saxobeat /Ami- Trumpet light.
Da mai multe detalii un vers, poate iti aminteste pe ce post de radio la ce ora ai auzito.

| Lady371 explică (pentru JustMusic):

Nu, nu sunt acestea. Melodiile acestea le stiu. Melodia asta nu are versuri happy

| JustMusic a răspuns (pentru Lady371):

Nu stiu, dar e posibil sa fie un mix.

| Lady371 explică (pentru JustMusic):

Nu, nu e mix. Multumesc, oricum happy