| extremer11 a întrebat:

Ajutor TPU! Cine imi poate spune numele primei melodiei din acest colaj:
https://www.youtube.com/watch?v=jhc8Go5hong

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum să afli numele primei melodii este instrumental deci *sârbă*, dacă dorești să o ai doar pe aia, descarcă videoclipul de pe Youtube cu TubeMate(și aici poți tăia din videoclip partea aia ) apoi *convert* video-ul *tăiat* *to mp3* cu *Mp3VideoConverter* apoi gata.
*TubeMate 2.2.5* îl descarci pe telefon direct de pe google (nu de pe Google play)
*Mp3VideoConverter* îl descarci pe telefon (de pe Google play )
Simplu happy