| εʟεпα a întrebat:

Alex Velea sau Smiley? >:

Răspuns Câştigător
| mmary a răspuns:

Amandoi au ceva al lorhappy Mie, sincer, imi plac amandoi!

21 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Niciunul laughing

| pwp a răspuns:

Smiley love struck

| BellsC a răspuns:

Smiley e mai dragutwinking

| mirelwshha a răspuns:

Alex velea e mai dragut :*

| EvangelineDS a răspuns:

Smiley
e mai dregutz

| εʟεпα explică:

Da! @ Miruna

Pe alex l-am vazut chiar de revelionsmug:]].la Pro TV.

| εʟεпα explică:

Bine oh go on.La romanii au talent.Sa se dea si el in spectacol :]]. Acolo impreuna cu Paul.

| εʟεпα explică:

Totusi happy.Eu aleg Alex Velea :X.

| εʟεпα explică:

Alex Velea la Putere` :*.

| Mirυnα_5003 a răspuns:

Smiley, clar day dreaming!
E genial. +ca el mai participa la show-uri tv (ma refer ca prezentator sau altele, dar nu ca invitat), pe Alex l-a vazut cineva pe unde in ultimi cativa ani? Nu ca nu mi-ar placea dar... Smiley e 'za best' \m/!

| Mirυnα_5003 a răspuns:

Smiley poate canta orice. La Alex nu vad o asa varietate a vocii...winking

| Mirυnα_5003 a răspuns:

Eee. de revelion laughing
Smiley vine mai des smug e si la "Romanii au talent" love struck

| Mirυnα_5003 a răspuns:

Nu ma refer ca sb de presa thinking
Doar mi-am zis parearea. Eu il vad mai bine pe Smileyhee hee

| Mirυnα_5003 a răspuns:

Daca alegi tu de ce mai pui intrebarea?

| dany5555 a răspuns:

Smiley love struck

desi.imi place si de Alex :]]

| LovingAdam a răspuns:

Alex Velea love struck

| sysygame a răspuns:

Alex Velea are mare caracter ew am reusit sa.l cunosk intr.un club ie un baiat de nota 2000 dar, nu conteaza cine ne place noua conteaza cel care iti place tiewinkingsper ca voi primii o funda sau...macr un vot... pupiki happyhappy

| sysygame a răspuns:

Miruna, sa jty ca alex nu vre sa se dea in spectacol sau sa fie in gura presei, nu.i place sa se vorbeasca despre el sau...sa fie subiect de discutiewinkingwinking

| M3ryl33 a răspuns:

Alex ca are un corp mai fain.e mistoo love strucklove struck
Da` si smiley e destul de dragut

| Bianca_7258 a răspuns:

Alex love struck

| annabruneta_2333 a răspuns:

Amandoi sunt draguti dar mai mult imi place cum canta Alex Velea :X