| FataCuOchiNegri a întrebat:

Smiley sau Alex Velea?

Răspuns Câştigător
| Shiver a răspuns:

Smiley

12 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna Alex Velea.Numai bine.

| B3happy a răspuns:

Alex Velea. Funda?

| Destinee a răspuns:

Eminem:d

| Rebeca_5235 a răspuns:

Amandoi
Alex: arata bine, danseaza bine, e talentat la muzica
Smiley: arata bine, danseaza bine, e talentat la muzica deci pana aici egali

bine smiley are si trupa simplu, are mai multe aparitii la TV pentru ca mai e si prezentator si om de televiziune.
Dar si Alex are bunurile lui adica de cate ori l-ati vazut pe Alex la bustul gol si de cate ori pe smiley? Cred ca la acest capitol Alex castiga

| DracusorImpielitat a răspuns:

Sincer, imi plk fff mult aman2. sunt draguti si fff talentati.

| loredanalorena a răspuns:

Alex velea funda?

| Bibiiubesteciocolata a răspuns:

Smiley

| TeChişÎnFreză a răspuns:

Smiley.

| Iuliana944 a răspuns:

Alex valealaughing

| AskLex a răspuns:

Smiley, normal nici nu se compara unul ca altul laughing imi place mai mult muzica lui si versurile big grin :X imi plac toate mel big grin, imi place si alex dar mai moooolt smiley big grin big grin acum fiecare ca parerea lui, j preferintele big grin >big grin

| Chu a răspuns:

Smiley:X

| Tipicul a răspuns:

Alex velea