| random1620 a întrebat:

Am 2 intrebari dar intr-un fel au legatura si am zis sa le pun o sg data

1. Cunoasteti aplicatii de muzica gen spotify care sa mearga fara internet?

2. Cunoasteti aplicatii de muzica asemanator spotify dar care redau cantecele dintr-un playlist pe rand?(adica pe spotify, pe telefonul meu muzica se reda intr-un fel aleatoriu din playlist nu in ordine)

1 răspuns:
| Feri5 a răspuns:

Nu există aplicații care să redea muzică offline, decât dacă descarci muzică online pentru offline, în format audio.
În privința faptului că se redau aleatoriu, le poți sorta să se dea în ordinea în care vrei tu.