| NuAmNicioIdeeDeNumeVorbescSerios a întrebat:

Aplicatii de ascultat muzica in fundal pentru Android, fara internet? Fara spotify

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Pai copii muzica in telefon/pe card de pe calculator, logic. Dupa aia faci frumos un playlist in AIMP si adaugi folderul cu muzica.

10 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Radio FM.winking
Sau iti pui frumos niste mp3-uri pe telefon si asculti cu ce vrei tu. De exemplu AIMP. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.aimp.player&hl=en

| NuAmNicioIdeeDeNumeVorbescSerios explică (pentru GabiDumitrescu):

Am pus AIMP, dar cum pun muzica? Asa aplicatie imi da Huawei by default

| NuAmNicioIdeeDeNumeVorbescSerios explică (pentru GabiDumitrescu):

Am gasit aplicatie pe google play care instaleaza direct in aplicatia din fabrica, mersi oricum

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru NuAmNicioIdeeDeNumeVorbescSerios):

Ce aplicatie, ca m-ai facut curios.

| NuAmNicioIdeeDeNumeVorbescSerios explică (pentru GabiDumitrescu):

Free music downloader mp3 sau cv de genul

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru NuAmNicioIdeeDeNumeVorbescSerios):

Pai copii muzica in telefon/pe card de pe calculator, logic. Dupa aia faci frumos un playlist in AIMP si adaugi folderul cu muzica.

| Wr3nch a răspuns:

Player-ul de muzica din fabrica. E o chestie foarte smechera care merge fara netlaughing Nu trebuie decat sa descarci muzica de pe netlaughing

| NuAmNicioIdeeDeNumeVorbescSerios explică (pentru Wr3nch):

Cum sa o descarc? Abia m-am mutat pe Android, am fost pe iOS pana acum. Fara PC de preferat, dar daca nu se poate altfel pot incerca si cu pc

| Manciu_Emil_1976 a răspuns:

Sunt multe modele de telefoane care au la setările radioului funcția "înregistrare" (cu sonorul oprit, iar la unele chiar fără căști conectate), și noaptea chiar e muzică bună la trei posturi.