| RamiFlore a întrebat:

Am adaugat un nou video pe youtube cu mine si prietenii mei facand karaoke pe"Dragostea din tei"(O-Zone).

http://www.youtube.com/watch?v=051In55XNiE

Cine are cont? Astept cereri de prietenie, mesaje, comentarii.

[Nu doresc comentarii privind felul in care noi cantam fiindca este un video postat de dragul de a arata lumii ce prietenie frumoasa ne leaga si cum stim noi sa ne distram. Fata de unii dintre voi noi nu stam seara la coltul strazii spargand seminte asa ca nu am sa accept comentariile rautacioase din partea voastra]

Multumesc foarte mult celor ce au apreciat acest video! Va pup!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| xGyAx a răspuns:

E super...pot sa te intrem care esti tu?

| Mihaela a răspuns:

Ieeee. Ai tricou ca al meu. smug

| RamiFlore explică:

Pentru Victor si anonim...
Dragilor,radem,ne distram, dansam, glumim dar si cantam atat cat ne pot corzile vocale sau nu.Am postat video doar de dragul prieteniei si sa arat tuturor ca NOI stim sa ne distram.nu ca sa arat ca stim sau nu sa cantam.
Sunteti cam rautaciosi happy

| IuliaTeodora98 a răspuns:

Foarte frumos clipul, si aveti niste voci frumoase

| Nicole a răspuns:

Wow super am ras din sufletwinking mi-a placut

succes happy

| Victor_4819 a răspuns:

Naspa.

| b3Rb3cU a răspuns:

Hai sa-ti dau o cerere de priet
happy

| 2ochiicaprui a răspuns:

Tare big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai exersati si o sa reusiti dar alta data concentrativa nu radeti nu tipati si cantati doar cei mai talentati dintre voi oricum va admir curajul