| Emeraude a întrebat:

Mai, am o cerere de prietenie pe TPU, un anume Rafael. Eu de obicei accept toate cererile, dar orice i-as face acestui user, nu reusesc nici sa-l adaug, nici sa-l resping. Intre timp, am mai primit si alte cereri de prietenie, le-am putut aproba, insa dragul de Rafael, ramane mereu indecis laughing. Ce pot face? E enervant.

Răspuns Câştigător
| Ruxy_1106 a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel. Imi palpaie aia cu "Prieteni" si ma cam enerveaza laughing

2 răspunsuri:
| imortal a răspuns:

Sper ca pe mine m-ai adaugat :S

| Ruxy_1106 a răspuns:

Am gasit rezolvarea. Eu mi-am facut un nou account la Windows, de acolo a mers sa dau accept. Incearca si tu, poate merge.