| Ť尺ɪχɪɪ a întrebat:

Am aflat ca poti sa descarci muzica de pe you tube, stie cineva cum?big grintongue, dau fundite!

Răspuns Câştigător
| alexya19 a răspuns:

Cauti pe google freeyoutubetomp3converter si dai downloaderbatting eyelashes

8 răspunsuri:
| onofrei89 a răspuns:

Copie Free studio de aici http://www.brothersoft.com/free-studio-175098.html, apoi deschizi programu si nu ramane decat sa copii linkul melodiei si sa ii dai paste unde iti arata acolo si ii dai download. E joaca de copil.

| .::CyBeR::. a răspuns:

Stiu eu, prin youtube downloader pui linkul de la melodia de pe youtube, dup-aia dai convert.
Asa tin minte.

| Deeeia a răspuns:

Da, se poate, dar e foarte valoros programu si nu til pot da online, daca vrei, andra_andrutza_dezsi@yahoo.com

| βǿβǿ a răspuns:

Bunahappy

eu am DVDVideoSoft Free Studio
cu el descarc de youtube happy

incerca si tutongue

| Strawberry_3130 a răspuns:

Buna!

Poti sa faci asta in 2 moduri:
1. Vizitezi site-ul: keepvid.com Pui linkul filmului acolo si o sa-ti apara cateva linkuri de download.
2. Daca ai firefox poti sa iei un addon numit "Easy youtube Video Downloader" si cand te uiti la un film, sub el vor fi mai multe formate pe care sa le alegi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://keepvid.com

Funda;;)?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Tipăreşte în browser următoarea adresă: http://www.fisierul.as.ro/.
2. Pe această pagină vei găsi o căsuţă unde vei introduce URL-ul. Exemplu: http://www.trilulilu.ro/sor_23/3eba1650244c88.
3. Apoi dai un simplu click pe download.
4. Vei selecta save şi fişierul unde-l vei salva.
5. Ultimul lucru pe care-l ai de făcut este să asculţi melodia.