| Funny5611 a întrebat:

Sal cum scoti muzica unui video de pe you tube?

cineva mai spus un stie dar am uitat

funda?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Fii atent(a)!
tragi free youtube to mp3 converter:
http://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-YouTube-to-MP3-Converter.htm
2) te duci pe youtube, dai copy paste la link! si gata ai melodia! ...simplu nu?

1 răspuns:
| ziper94 a răspuns:

Cu YouTube Downloader poti sa scoti si piesa si video`ul din piesa
Copiezi linkul de la piesa dorita de pe YouTube si apoi o copiezi acolo unde scrie in program... apoi dupa ce ai downloadat`o ai acolo "Convert or play a video you have akready downloaded" Selectezi optiunea aia si pe urma dai ok sau run sau ce scrie acolo. happy