| ShailaFlorina a întrebat:

Am ascultat aceasta melodie http://www.youtube.com/watch?v=Ec8Yui1PmTs si mi-am amintit de o alta melodie care seamana mult cu aceasta...Stiu ca versurile erau in romana si parca spunea ceva de genul: "nu e vina mea" ( nu e N&D)sau ceva asemanator.si parca tot un tip si o tipa cantau. poate stiti despre ce melodie e vb.Sau sa imi spuneti cu ce melodie seamana...ms

1 răspuns:
| NobleHeart a răspuns:

Mi se pare ca seamana cu una din melodiile Nicolei,"Langa mine" sau "Iti multumesc". ^^