| mariuscdrz a întrebat:

Am ascultat astazi o melodie pe Mooz Ro care mi-a placut foarte mult. Se chema ceva de genu':"stand by me", era foarte frumoasa, in videoclip erau mai multi tineri care dansau. Am tot cautat aceasta melodie dar tot nu am gasit-o, nici pe Youtube si nici pe google, iar site-ul Mooz Ro nu mai este actualizat din 2018. Va rog sa ma ajutati, daca stiti aceasta melodie sa mi-o spuneti si mie. happy

2 răspunsuri:
| FiroiuBro a răspuns:

Stand by me- Ben E. King (versiunea originală)

| mariuscdrz explică (pentru FiroiuBro):

Nu era asta, am gasit deja de ceva timp melodia pe care o cautam eu de fapt. Era vorba despre "Iscream - Stand by me". Oricum iti multumesc mult pentru raspuns.