| madalynaaa a întrebat:

Am ascultat astazi un cntec mai nou, gen trompeta vesela dar nu imi pot aduce aminte nicidecum, era ceva gen laughing pam-paparrrraram-param-pa...mai departe nu imi pot aduce aminte cine imi da cintecul ii dau fundita crying ajutati-ma ador cintecul

5 răspunsuri:
| Яùxsi a răspuns:

Era cumva alexandra stan-lollipop? thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca hidrogen-trompete(e house)

| smartalogu a răspuns:

Cat am putut sa rad la intrebarea asta neamuleeee rolling on the floor. Pai cum vrei ma omule sa ghicim noi ce e in capul tau cand nici macar tu nu esti sigur. Hai ca a fost dura asta.