| Ligik a întrebat:

Am ascultat de curand o melodie la radio. I-am cautat cuvintele si am gasit melodia, se numeste "Purple - Crustation - J Dilla", dar problema e ca la radio era mult mai lunga, adica avea un inceput mult mai lung (care imi place foarte mult), incepand cu versurile "Baby mine, don't you cry/ Baby mine, dry your eye". Pe Google apar tot felul de alte melodii cu aceleasi versuri, dar aceasta se leaga de "Purple - J Dilla"... e total diferita de celelalte si in plus are numai versurile alea cu baby de mai sus in introducerea aia lunga... Sunt foarte confuza...am cautat-o peste tot dar nu o pot gasi! Doresc mult aceasta melodie in intregime! Care stie va rog spuneti-mi!

Răspuns Câştigător
| Raiden a răspuns:

Pai uneori DJ'ii de la radio mai editeaza melodiile si nu le poti gasi editate pe net. cel putin eu nu le-am gasit.laughing Or fi.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=emhNVe2TOxs

by YuMi