| Andra_2100 a întrebat:

Am ascultat duminica acum, pe 10, la super bingo metropolis o melodie de`a lui Sorinel Pustiu si am cautat`o peste tot, dar n`o gasesc. Zicea ceva de genu`:un milion de zile as sta numai cu tine si inc`un milion... " Dk stie cineva cum se numeste, dau fundita big grin mersi happy

16 răspunsuri:
| NoKidding a răspuns:

Mai taci dracu @zanatecul. As da orice sa nu mai existe ura asta din voi. E chiar asa greu sa va lasati de chestia asta? Daca scoate acum parazitii o melodie "omorati manelarii"... v'ati supune toti.

| NoKidding a răspuns:

@deviant18 Auzi numai ce vrei, si nu numai tu.toti. Sunt mii de melodii cantate de manelisti de dragoste, iubire, nu doar dusmani, valoare etc...treziti-a voi la realitate. Dovada... ce spune fata asta de melodie? "un milion de zile as sta numai cu tine". Se canta despre valoare? despre dusmani? sunteti ipocriti rasistilor.

| zanatecul a răspuns:

Iti dau eu 3 fundite daca promiti ca asculti o data parazitii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda se numeste Hei Iubi Iubi dar nu e pe net inca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe yutub melodii Sorinel Pustu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaa si mie imi place da n`o gasesc x(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te dracu fa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am cautat melodia aceea dar n-am gasit`o nici pana in acest momentsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut mel aialaughing)))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sorinel pustiu un milion de zile as sta numai cu tine si un milion de nopti sa-i oftic pe toti -------->>>>>>> tot la bingometropolis am auzit`o si eu laughing) am notat`o s`o caut pe google da n`o gasesc laughing) e tare oricum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sio caut melodia disperata dar nu o gasesc...parca am inteles ca a zis ca se numeste iubi iubi dar nu e pe nicaieri sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu melodia daca faceti rost de ia bagti id andreea_itze2009 ca sa mi-a dati va rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu melodia : florinel_pustiu_nfm daca o vretiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste sorinel pustiu iubi iubi :X

| deviant18 a răspuns:

@raym0nd: daca noi ascultam ce zic parazitii o facem pentru ca macar aia stiu sa vorbeasca corect din punct de vedere gramatical, au ceva minte in cap si vad cum sta treaba in ziua de azi in lumea reala. dar de voi cei care asculta manele ce sa zic? ca nu stiti decat de "dusmani, valoare si bani"? mai bine treziti'va la realitatewinking

| DeMaRcO_6028 a răspuns:

E superba mel si eu am tot cautatotonguebig grin sper sa o si gasesc si in caz de ceva... daca fac rost de ea o si postez pe youtubedevil