| LaraHeart a întrebat:

Am ascultat la cineva in masina o melodie mai veche, cunoscuta, care incepe cu un sound de muzica simfonica si apoi o ia pe rap, parca si putin disco, oricum e cunoscuta...stie cineva cum se numeste melodia si cine o canta? multumesc

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Chiar, zau. Mai da niste detalii, ca asa...Prima chestie care mi-a venit in minte ar fi Smokie-I meet you at midnight. Dar, ar mai putea fi si altele.

4 răspunsuri:
| NoName1234 a răspuns:

Nu cred ca e asta dar.cam asa incepe cum ai zis tu!
My humps-Black Eyed Peas?
Adica asta?

http://www.youtube.com/watch?v=iEe_eraFWWs&ob=av2e
Nu sunt sigura! :)

| LaraHeart explică:

Va multumesc mult...stiu ca am oferit putine detalii dar nu imi mai aminteam.Stiam ca bagase un cd, songs for drive, si am cautat pe net cd-ul si l-am gasit big grin, melodia se numeste One Night in Bangkok - Murray Head, imi place mult... enjoy it.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea putine detalii ai dat. http://sp2.ro/ad9a80

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba-l pe cel cu care ai fost in masina, apoi scrie-ne si noua - acum ca ne-ai facut curiosi, e mai simplu asa, nu?