| anonim_4396 a întrebat:

Am ascultat la radio o melodie insa nu stiu cum se numeste. Am cautat si pe youtube, insa nu am gasit. Sper ca cineva sa poata sa o recunoasca.
Detalii:
In cea mai mare parte e in franceza, iar apoi engleza.
Refrenul: allez allez
La refren canta prima data o fata, apoi un baiat.
alte posibile versuri: voulez vous; allons Paris; mon cherry.
Daca recunoasteti melodia descrisa mai sus va puteti da seama ca seamana foarte foarte putin cu MAGIC SYSTEM - Magic In The Air.

Multumesc mult anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cumva asta? :))
Https://www.youtube.com/watch?v=CBoDIYqJywY

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cumva este asta? Cred ca se aseamana :D
https://www.youtube.com/watch?v=4acm3gcWhAE

| Bhaxxor a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru raspuns, se aseamana dar din pacate nu e asta sad.
Daca ma mai poate ajuta cineva?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ma gandesc ca asta are tot ce ai mentionat refren : allez, fata si baiat care canta plus in engleza big grin
Pot cauta daca nu este asta big grin

| anonim_4396 explică (pentru Bhaxxor):

Cumva asta? :))
Https://www.youtube.com/watch?v=CBoDIYqJywY