| bobjake a întrebat:

Am ascultat la radio o melodie noua din ce am retinut eu este ca refrenul ar fi olele dumana si cred ca o canta o tipa din Zimbabwe, stie cineva cum se numeste acea persoana?

2 răspunsuri:
| FlorianPop a răspuns:

Salut! Cred ca e Andrea din Bulgaria;)! Ia vezi e melodia asta?
http://www.youtube.com/watch?v=WBHv0pO94JQ
Daca raspunsul meu te-a ajutat sau macar pentru efort te rog funda!

| bobjake explică:

Nu este in alta limba nu bulgara, este o melodie internationala si cred ca o canta cineva din zimbabwe find ca am retinut cateva cuvinte din refren care sunt putin comice: olele dumana aetu comonu conococo dete le lele le, e faina melodia sigur ati auzit-o la radio(Kiss-fm)