| Irina_6504 a întrebat:

Am ascultat o melodie in care se repeta "get down girl" sau get down club" nu am auzit bine si apoi "break it down " si incepe sa cate un baiat repede si are vocea asemanatoare cu a lui pitbull sau connect-r.Melodia este putin house. cine stie cum se numeste va rog spunetibig grin.

3 răspunsuri:
| Gaabi32 a răspuns:

Salut Irina.
Cred ca e melodia Jeremih - Down On Me ft. 50 Cent [ http://www.youtube.com/watch?v=AaXaig_43lU ]

| ancuutssa a răspuns:

Down on me

| Irina_6504 explică:

Nu estie down on me, ca o am si stiu cum e asta, dar mersi oricum:*