| Laleletica958 a întrebat:

Am ascultat o melodie pe mynele tv si era emisiunea Talent Show happy si daca am retinut bine era o melodie cantata de Robert din Aparatori dar n-o gasesc ori nu stiu eu;-? stiu doar putin din ea "e adevarat ca ti-am gresit " " tu-mi spuneai ca sunt al tau " nu-mi vine sa cred cat de mult tu ma iubesti " :-s. Care o stie thinking sau cine o canta macar dau FUNDITA.

2 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

MOqwertasdfghjRI?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce dracu vii tu și pomenești de manele? Mai făcut să borăsc.
Tu, doamnă vacă, dacă nu știai, aici nu se ascultă căcaturi, înțelegi dumneata?