| Vee a întrebat:

Am ascultat o melodie pe UTv, era o blonda n`am retinut din versuri decat ceva de genu " One! I "... ceva apoi " Two! should be with you " parca

Daca o recunoaste cineva sa spuna ca dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| Deea a răspuns:

Jay Ko feat Anya- One

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Jay Ko feat Anya- One

| dyddyyyx18 a răspuns:

Jay Ko ft Anya - One

| madalynaaa a răspuns:

Anya Feat. Jay Ko - One asta e big grin cred ca merit

| AndreeaG a răspuns:

Nu cumva e Britney Spears-3? Ascult-o pe youtube si poate ai noroc ca asta sa fiehappy

| sTeFaN_2897 a răspuns:

Mersi, imi place melodia...:D. http://alldbseries.blogspot.com/, dati un click pe link;).

| Vee explică:

Bouble_PupZz aia e aii cat o ador kiss kiss kiss Multumesc
aa sh pe aia cu Britnei o stiu demult big grin dar mersiii bafta in continuare la fundite big grin

| dia_2587 a răspuns:

Asa e. Este Jay Ko feat. Anya- ONE. Bravo Bouble_PupZz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Piesa se numeste one dar nu stiu cine o canta