| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit 2 melodii frumoase, dar nu ştiu titlurile şi cine le cântă. Prima suna cam aşa: " I feel enough to love you". Aşa începea refrenul. Şi cea de-a doua suna cam aşa : " Somebody teach me, somebody teach me how to love ". Poate cineva să mă ajute?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Prima melodie cred că este cântată de „Mandalay" și se numește „Enough love":
http://www.youtube.com/watch?v=YbCPowcWkBQ.,iar a doua este cântată de „Claudio Cristo & Tamy" și se numește „Teach me":
http://www.youtube.com/watch?v=Z-w0WyVEJ2s.
Audiție plăcută!

3 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Claudio Cristo feat Tamy – Teach Me

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Prima melodie avea o linie melodică ceva mai ritmată. Este frumoasă melodia pe care a lăsat-o ÉrotiqueConseils, dar eu caut o melodie puţin mai ritmată.

| ÉrotiqueConseils a răspuns (pentru FataCuChitaraMunților):

O să mai caut, @Nobody4Nobody. Poate o să găsesc melodia pe care o cauți.