| deea4u a întrebat:

Am auzit aseara o melodie la radoi si nu stiu cum se numeste,, o canta o fata cu vocea subtire si imi aduc aminte ca zicea"looove"(inalt) si pe langa ea mai canta un barbat cu vocea mai groasa.trebuie sa fie noua mentienez ca nu este "sweet love"liviu hodor mona.

Răspuns Câştigător
| giirkssss a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=lUy-xgH9r1s
funda daca e asta

8 răspunsuri:
| zelda a răspuns:

Jai alexander&sarah-lovers night
delyno feat. looloo-let me feel youthinking

| giirkssss a răspuns:

Liviu Hodor feat. Mona - Sweet Love
http://www.youtube.com/watch?v=BoB0mdYuOdA
daca e asta funda

| deea4u explică:

Nu estecrying

| deea4u explică:

Am dat funda din greseala nu e aiahee hee

| deea4u explică:

Zelda raspuns castigatoor delyno; x

| deea4u explică:

Nu e niciuna din cele de mai joscrying

| TeQui a răspuns:

Cred ca e selena gomez... Love song ...nu stiu sigur ce ai auzit dar sper ca te-am ajutat. stai ia de aici http://www.youtube.com/watch?v=EgT_us6AsDg&ob=av3e;) mie imi place