| marcela290 a întrebat:

Am auzit aseara o melodie live in masina la un prieten. Cred ca era Florin Salam si suna ceva cu "am imbatranit". cine ma ajuta

3 răspunsuri:
| Simon a răspuns:

Inainte sa intri repede pe TPU, ai incercat sa cauti pe Google "Florin Salam+am imbatranit"?

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Pffff. ai explicat destul. doua cuvinte e cam greu sa afli melodia. In plus eu zic sa te reprofilezi pe alta muzica ca aia nu te invata de bine decat in proportie de 2% restul te invata numai de rau

| antoniaidk a răspuns:

rolling on the floor