| kanajambe a întrebat:

Am auzit astazi intr-un local o melodie care suna cam asa "tot ce-a fost intre noi, nu pot
(nu stiu ce zicea), nu pot
(...) nu pot
nu am dat prea multe detalii dar nu imi mai amintesc, multumesc!

8 răspunsuri:
| NimeniAlta a răspuns:

VH2 -Tot ce a fost intre noi, cred http://www.trilulilu.ro/Harry_Gabriel/54fc55530cd94e

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Ce draguutlove struck. ti'ai raspuns singurabatting eyelashes

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Da.pacatsad

| kanajambe explică:

Nu e nici andra-colt de suflet, nici Vh2 crying alte raspunsuri va rog! :X

| kanajambe explică:

Era Voxis Ft George Hora - Undeva happy multumesc oricum pentru raspunsuri

| kanajambe explică:

Da draga liviawinking
Pacat ca nu pot sa imi dau fundita.

| ZuZuAleX a răspuns:

Andra-colt de suflet?:S

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andra-colt de sufletlove struck... cea mai tare melodiat care a fost cantat vreo datalove struck