| danielasisi a întrebat:

Am auzit azi la disney channel o melodie de a lui hannah montana una in alb negru unde pot sa o vad? cum se numeste melodia? unde pot gasi melodia in romana/dau funda mare pentru un raspuns corect!

Răspuns Câştigător
| temani2008 a răspuns:

Eu am cautat asa: Hananh Montanah Forever
Cred ca asta e (pe youtube)

2 răspunsuri:
| Marcela a răspuns:

Melodia se numeste ordinary girl tongue
poti sa o vezi pe youtube happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodiia se numeste this boy this girl si ca sa o gasesti in romana trebuie sa scrii:piano this boy this girl ro. si sa-ti spun danyela sisi ca nu are virusi si eu am cautato si mi-a dat-o chiar am si descarcato pe mine ma cheama izabela mihaela trifan si tiam spus