| Xname a întrebat:

Am auzit azi un fragment dintr-o melodie in taxi si nu stiu cum sa fac sa o gasesc, ma poate ajuta cineva?
Tot ce imi amintesc e ca era ceva de genul "nu mi-ai mai raspuns la mesaje/la telefon/sms" nu-mi amintesc exact..stie cineva?

4 răspunsuri:
| Xname explică:

@coolflavia poate e cineva care stie melodia bine si isi da seama despre ce vorbesc

@musique am zis ca am auzit-o intr-un taxi laughing, nu ca contine "taxi". Era un baiat si o fata din cate imi amintesc si era un fel de repros ca nu ii mai raspunde la mesaje sau nu o/il mai suna. Imi pare rau ca nu pot da mai multe detalii, dar daca le-as avea as gasi singur melodia.

| Xname explică:

Era ceva de genul asta ca versuri, dar ma rog nu era manea :))

http://www.versuri.ro/......lefon.html

| MinionDodo a răspuns:

Apai doar cu atat nu ai cum sa afli...