| GoToSleepAndWaitTheSurprise a întrebat:

Am auzit ca trupa Tokio Hotel s-a despartit. Este adevarat?

*Funda* la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| elisaelisuca a răspuns:

Nu s-au despartit straight face am cautat si pe net sunt in continuare impreuna happy Funda?

3 răspunsuri:
| SongElena a răspuns:

S-au despartit:O:O:O?sadsadsad

| REBEKAHs a răspuns:

Nuuuu..am auzit dar nu e adevart..cum sa se desparta? pai stau 12 ani impreuna si acum se despart..doamne fereste..nu au cum..nu trebuie..Soo..daca se despart ma duc si il tund pe Bill la chelie si pe Tom il castrez laughing

| xKarinn a răspuns:

Nu s-au despartit. S-au mutat in Los Angeles unde inregistreaza noile lor piese. Au un contract cu o casa de discuri de acolo si concerteaza la diferite festivaluri rock din SUA.