| scipianus a întrebat:

Am auzit de cateva ori o melodie house, destul de recenta zic eu(vara asta) care o auzeam mai des pe kiss fm si am mai auzit-o intr-un magazin cand am reusit sa retin doar putin de versuri sad era ceva cu "over and over" (nu-mi ziceti de Alex - don't say it's over laughing ) ascult multa muzica de genul si in general ce e pe kiss tv si kiss fm, doar ca melodia asta n-o am si nici nu stiu cum se cheama sau mai multe versuri ca sa o gasesc sad

deci tot ce stiu e ca se auzea o voce de barbat zicand niste versuri, pe la finalul refrenului fiind "over and over" in rest fiind genul de melodie facuta de dj(nu era vreun remix, ci melodie originala, de vara asta 100% sigur si probabil romaneasca), muzica house ca toate cele scoase vara asta promovate de kiss fm

EDIT : nu e deepside deejays over and over again

Răspuns Câştigător
| Ambassaderåd a răspuns:

Frate, sper sa o gasesti aici => http://www.youtube.com/watch?v=n7GsV0G1AZM e Hitul/ Imnul Liberty Parade 2010 + un track lista dai clcik jos la detalii;) apesi pe >> din fata vzionarilor. si ai jos un playlist;) a hiturilor prezentate de platane;). sper sa gasesticeva :)

4 răspunsuri:
| Sorinella20 a răspuns:

Aaaaa, te referi la Alex Velea - Don't say it's over;)

http://www.youtube.com/watch?v=ZQN3hQ4c-to

| Psihologul a răspuns:

Deepside Deejays Feat. DJ PROJECT - Over and over again

| IusanLivia a răspuns:

Deepside Deejays - Over and over again
Sper ca asta e. :d

| angelina2005 a răspuns:

Buna, ai reusit sa afli cine canta melodia? Ma obsedeaza si pe mine tongue