| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit de curand o mica parte dintr.o melodie thinking cred, ce suna super tare.Era ca un remix, ceva si se auzea foarte frumos.Cum e partea aceea din "Diggy down",se auzea cam la fel, dar era super frumos.Am auzit.o la scoala si nu am intrebat ce melodie/remix era si acum imi pare rau.Deci era ca un remix si se auzea foarte frumos.Era ceva in genul "Untitled 2",nu era chiar o melodie,ci mai mult un sunet sau nu stiu sad Dar un lucru e cert,se auzea frumos si era super dragut. Daca ati auzit voi recent un remix, ceva de genul asta va rog sa ma ajutati.Cam cum e negativul la piesa "Lolly".Cam asa se auzea...Gen:"Tanana tanana tana nananana" ceva de genul asta,nu cu versuri,ci doar instrumental, dar avea un ritm frumos...

4 răspunsuri:
| AdrianaBacescu a răspuns:

O canta Inna?

| Anonymous10000 a răspuns (pentru AdrianaBacescu):

Nu stiu.Nu am auzit versuri, ci doar o parte din melodiemca un remi x asa.Cum e "Untitled 2". Cauta pe youtube si iti dai seama de ce vorbesc..cam asa se auzea.

| justme9 a răspuns:

Marian Hill-Got it