| DarkSkittles a întrebat:

Am auzit ieri in jurul orei 16 la radio gold o piesa care suna cam asa:tell do what you see when looking my eyes, tell you what to see when looking in your eyes, just(...)make me walking in fire. cu vioara pe acolo si parca cu pian. cine stie cum se cheama sa raspunda...

Răspuns Câştigător
| Lisette a răspuns:

Alba Wings - Walking on fire

5 răspunsuri:
| DarkSkittles explică:

Lisette, te rog sa dai link sau ceva sa fie complet pentru a putea sa iti dau raspunsul castigator!

| Aliiinutzatha a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Tpjzc2aOEOs :D cred ca este si eu am auzit-o

| ralucsi a răspuns:

Katy Perry -- Last Friday Night?

| ralucsi a răspuns:

Dj Andy & Stella -- Happines?