| Florentina_Alina_1994 a întrebat:

Am auzit ieri o melodie din asta de vara romaneasca dar nu stiu cum se numeste...Ma puteti ajuta? am retinut din ea doar ceva cu party in mamaia sau costinesti nu mai stiu sigur si ceva cu rumania. Este de anul acesta melodia, presupun...

3 răspunsuri:
| Love4Music a răspuns:

Mai multe detalii daca se poate, nu imi dau seama din ce ai scris mai sus ce melodie poate fi

| robertiasi a răspuns:

Midomi.com...o canti si cam in 80% din cazuri ti-o gaseseste

| Inger4shMikutz a răspuns:

Incearca sa cauti pe youtube Connect-r Vara nu dorm.El spunea in melodie Mut in resedinta de la Constanta in sfarsit a venit vara
Dimineata mahmureala da-i cu sana umple cana
Ca un weekend la Mamaia e cat un sezon la Barna