| Radioactive a întrebat:

Am auzit intr-o cafenea o melodie, cam din 2010 cantata de niste straini. Erau baieti, era o trupa, CRED dar in orice caz, erau baieti. Si vorbeau de ceva, de schimbarea lumii parca si cantau in engleza. Am auzit de mai multe ori melodia dar niciodata nu m-am interesat de ea. Cine stie cantaretii si numele melodiei?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa'mi spui niste versuri si genul muzicii? Doar asa te pot ajuta. De exemplu spune'mi daca era rock, sau daca imi avea si alte accente prin ea, cum ar fi pop.sa elecric ...sau alt gen muzical happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ione...scz.dar tocmai a zis ca erau baieti, deci camelia dispare ...plus ca erau straini.deci dispar cu totii laughing

| anonnimaeu a răspuns:

Puya&camelia&george hora-we can change the world