| me9530 a întrebat:

Am auzit la cronica carcotasilor o melodie pe care au dansat bebelusele. Era un fel de house dar avea unele accente de muzica populara in anumite parti ale melodiei, si se mai auzea si vocea unei fete. Stie cineva ce melodie ar putea fi? Nu stiu cum sa explic mai bine.

Răspuns Câştigător
| elle_1922 a răspuns:

Dj Rynno & Sylvia-Stereo?
http://www.youtube.com/watch?v=fih0Rs3QXQs

4 răspunsuri:
| lilboutique a răspuns:

Nu ai auzit si ceva versuri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am auzit o melodie la cronica carcotasilor dar nu stiu decat ca o canta un baiat.Este o melodie noua. Poate sa-mi dea si mie cineva idei?

| me9530 explică:

Asta e. Ms mult. Ms si tie no name pentru ca te-a interesat:*