| bitsyboom111 a întrebat:

Am auzit la radio o melodie cantata de puya, parca, si spunea ceva de genul sa cucerim vestu si avea un refren cam asa i wanna say eeeeeeeeeeoooooooo.stiti despre ce e vorba?

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Vestul Sălbatic. O nouă manea a la Puya. Cred că a scos-o din anus după cum sună.
Și am ajuns și eu să o știu grație colegilor mei dragi / pardon, cocalari.

Voi nu știți asculta decât manele? Muzică bună nu mai știți?
Copii distruși de soartă laughing Mi-e rușine că sunt de o vârstă cu voi.

Baftă

4 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

@Jelli

În primul rând, colegii mei nu știu cine sunt pe site-ul ăsta.
În al doilea rând, ei se cred prea șmecheri să își piardă vremea pe site-ul ăsta. Îi cunosc prea bine.

Baftă

| Schonel a răspuns:

Puya-Vestul salbatic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@7h30, poate intra vreun coleg de-al tau pe-aici fara sa stii si mi-e ca ti-o iei apoi, s-ar putea spune ca esti un increzut si un arogant (cu toate ca ai motivele tale).
@bitsyboom111, da aia e. Vestul Salbatic de Puya.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E in regula atunci. Nu de alta, dar eu am avut o experienta asemanatoare acum 3 ani, nu ca m-as crede mai grozava vis-a-vis de tine. Si pentru asta am fost data afara din comitetul elevilor. Doar pentru niste pareri care au ajuns la urechile dirigintei de atunci. Insa daca esti sigur ca nu umbla nimeni cunoscut tie pe acest site e in regula :*.