| cosmin23a a întrebat:

Am auzit la radio o melodie, o canta niste baieti sau numai un baiatlaughing. Nu am retinut decat un vers, era ceva de genu: hey, i can't let you go sau hey, i won't let you go. Stie cineva cum se numeste melodia?

Răspuns Câştigător
| LexieღLorraine a răspuns:

Nu stiu sigur daca este melodia asta dar totusi vezi. : http://www.youtube.com/watch?v=N_YcD_yESk8 ( Faydee - Can't let go). Imi pare rau daca nu este melodia pe care o cauti.

| cosmin23a explică (pentru LexieღLorraine):

Http://www.youtube.com/watch?v=mbU1i2TlJ0w Asta era melodia. Mi-am mai amintit un vers si am gasit-o:))

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cant let go-Faydee