| Daii_4342 a întrebat:

Am auzit la rodio o melodie dar nu stiu exact cum se numeste. Versurile sunau cam asa : "M-am uitat cu ochii mei in ochii tai mi-am pus inima mea aproape de a ta.". Ma poate ajuta cineva?big grin kiss

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daiyy am mai multe variante despre melodie : vama veche - dragoste sau pasarea colibri - adio, deci pe curand sau Bug Mafia - ingerii pierduti sau Liric - numai suntem impreuna... scrie-le pe rand pe youtube sau pe ce site de muzica vrei, si poate iti vei da seama de melodia pe care o cauti. sper ca ti-am fost de ajutor! kiss