| Alecsandraa97 a întrebat:

Am auzit mai devreme pe postul de radio ProFm o melodie care suna asa: if u hold my hand i will take you always la la la everyday. Atat imi aduc amintebig grin!

Plsz! Dau funda:Xhappy

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| DjAndrea a răspuns:

Alexunder Base feat Lys-Drums

| Iuly006 a răspuns:

AlexUnder Base & Lys - Drums
http://www.youtube.com/watch?v=838BTKKN7_Q

| Doar1îngeR a răspuns:

Alexunder Base feat Lys - Drums

| Mirela a răspuns:

Alexunder base -drums

| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Din pacate nu m-au lasat sa raspund la intrebarea ta mai repede x(. dar da AlexUnder Base ft. Lys - Drums

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AlexUnder Base Ft Lys-Drums
If you hold my hand I will take you away My heart beats like e drum La la la every day If you hold my hand I will take you away My heart beats like e drum La la la every day

| yvaine a răspuns:

Alexunder Base feat Lys - Drums.