| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit o melodie, cred ca-i noua, din versuri am apucat doar sa memorez ceva cu "boom boom". Piesa e in engleza, e un dance/house(adica e o melodie "moderna", nu-i manea, populara, rock, blues, etc).
Nu e vorba de melodia de la Black Eyed Peas, e alta.
Dati-mi mai multe melodii care au ceva cu "boom boom", poate o gasesc pe aia pe care o caut.
Daca in lista data de voi o gasesc va dau si funda, ca sa vedeti ce dragut sunt.
P. S Scuzati ca n-am dat mai multe detalii, la ora asta nici macar ritmul nu mi-l pot aminti. Apare si vocea unei femei prin melodie(daca nu cumva doar o femeie canta).

Răspuns Câştigător
| ArmandOprisa a răspuns:

DJ Sava Feat. Andreea D & J Yolo - Money Maker: http://www.youtube.com/watch?v=_jwrE-YFQjQ

3 răspunsuri:
| Frankun a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=llyiQ4I-mcQ
http://www.youtube.com/watch?v=9lNpPISf9QU
doar pe astea le-am gasit acum... sper ca sunt bune:)

| Andruşcă a răspuns:

Nu mai e nevoie, am gasit-o.Era vorba de DJ Sava feat Andreea - Money Maker.

| DeiiaCherry01 a răspuns:

Dj Sava feat. Raluk -Money Maker. FUNDA?