| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit o melodie dar nu stiu cum se numeste, era la radio.

addicted to your love, i'm addicted to your love cred ca asa zicea iar pe final addicted to your looooooovee.

Am mai retinut si O o ooo O o ooo.....nu mai retin exact dar daca ma puteti ajuta cu ceva.

5 răspunsuri:
| GiAnca a răspuns:

Shakira-Addicted to you
http://www.youtube.com/watch?v=MntbN1DdEP0

| MaskOfSanity a răspuns:

Caută pe google "căcat house cu ritm repetitiv şi versuri submediocre ". Găseşti sigur.

| Azlat a răspuns (pentru MaskOfSanity):

Nu stiu ce esti, sau ce marime porti la creier dar te rog nu te baga.

| MaskOfSanity a răspuns (pentru Azlat):

Sunt o creatură mitologică, iar creierul meu e de mărimea casei tale.