| BitterCherry a întrebat:

Am auzit o melodie house, romaneasca, de cateva ori in club si pe radio zu. nu stiu cum se cheama, dar mai stiu era cantata de o fata iar refrenul se termina cu "let's get high!". din pacate va dati seama ce rezultate am gasit cautand aceasta fraza pe google laughing. dau fundita primului care imi spune numele corect al melodiei pe care o caut!:*

3 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Anane - Let`s Get High (Life Love Music) http://www.youtube.com/watch?v=pYrL_kn8DmI

| BitterCherry explică:

Gata am gasit-o! o aveam in calculatorlaughing se cheama alice - bang bang si sincer in afara de refren, pentru ca ala era cel care ma atragea, restul melodie e o porcarielaughing da' mergebig grin
mersi pentru deranj oricum:*