| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit o melodie la radio cu o voce de femeie si canta in portugheza (cred) si pe refren era ceva de genu "ofelia o fe li aa" laughing nu stiu daca am inteles bine.stiti cum se numeste? big grin

4 răspunsuri:
| anyka18 a răspuns:

Roller sis-se thelo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca ai ascultat Roller sis-se thelo? asta e?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta o caut si eusad de muult timp.stie cineva cum se numeste> nu e roller sis-se thelo ca am asc si pe aia si nu e. nu stiu nici cine o canta

| manna a răspuns:

Buna! acest cintec este din domeniul lyrics-classic, si se refera la personajul lui Hamlat " Ophelia", cauta in youtube : " Ofélia canção" sau uite si un link. poate te ajuta!
http://www.youtube.com/......ttp?/watch
bafta!